PPL - Professional Parcel Logistic

PARTNEŘI

Naším partnerem pro balíkovou službu je společnost PPL CZ s.r.o., která patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu. Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Portfolio přepravních služeb pak jako první rozšířila o balíkovou přepravu na soukromou adresu a vnitrostátní paletovou přepravu. Spolupráce PPL s partnerskou společností DHL nám umožňuje zasílání balíků po celé Evropě za bezkonkurenční ceny. Nyní jsme pro Vás zřídili ve spolupráci s PPL a společností OTEC CR, s.r.o. nový způsob doručení, a to na výdejní místa, která se označují jako PPL ParcelShop.

PPL ParcelShop - jesíť nezávislých výdejních a prodejních míst se stabilní pozicí na trhu a výbornou občanskou dostupností. Umožňuje příjem a výdej balíkových zásilek v rámci přepravy PPL. Síť provozoven se neustále rozšiřuje do všech větších měst v rámci ČR. Do konce roku 2015 se plánuje otevřít až 2000 poboček. ParcelShopy Vám umožňují - vyzvedávat zásilky v mnohem větším časovém rozpětí, posílat balíky zpět v případě vratky či reklamace.

Jak využít ParcelShop?
1)
Zvolte způsob doručení jako - PPL ParcelShop

2) Poté zvolte výdejní místo, které Vám vyhovuje nebo vyhledejte ParcelShop podle Vaší adresy.

Sledování zásilek - Každá zásilka je opatřena čárovým kódem a díky několika skenům v průběhu přepravy jsou zásilky pod neustálou kontrolou. Cestu zásilky lze sledovat pomocí systému Tracing and Tracking na internetu a mobilním telefonu. Zákazníkům jsou odesílány automatické aviza o převzetí a předpokládaném termínu doručování se všemi údaji, které zákazník může potřebovat. Věříme, že oceníte vylepšení a rozšíření služeb, které poskytujeme zdarma. #IT'S ALL ABOUT RESULTS