O.T.E.C. CR

PARTNEŘI

Logistická a spediční společnost O.T.E.C. CR pro nás outsourcuje logistické a spediční služby na klíč. Je pro naší společnost klíčovým dodavatelem a umožnuje nám budovat efektivní, flexibilní a hlavně automatické obchodní procesy. V rámci balíkové služby pro naše koncové zákazníky spolupraceuje se společností PPL, která využívá hlavní sklad jako sběrný terminál. Již 7 let těžíme z tohoto spojení, které neustále rozvíjíme.

Společnost O.T.E.C. CR s.r.o. byla uvedena na český trh logistických služeb v roce 1997 jako pobočka francouzského spedičního koncernu OTEC S.A. s jasným cílem poskytovat všem obchodním partnerům bez rozdílu vhodná řešení komplexních logistických služeb. Spojili mezinárodní zkušenosti zahraniční mateřské firmy se znalostí domácího prostředí a vytvořili tak mladý, flexibilní a dravý tým, bojující o přední postavení na trhu přeprav v ČR. Již od počátku jejich servis překračoval a překračuje běžný rámec logistického servisu. Individuální přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí, která je odlišuje od ostatních společností působících v tomto oboru.

Spolupráce spočívá v silniční dopravě, a to především v systému pravidelných exportních a importních sběrných linek. Samozřejmostí je zajištění, celního odbavení zásilek do kteréhokoliv celního režimu a zajištění služby INTRASTAT. Nový skladový areál nabízí celní i necelní skladování a také skladování v dočasném celním skladu. V rámci skladování nám nabízí ten nejlepší servis, evidenci pomocí čárových kódů a veškerý soubor dodatkového servisu včetně promotion akcí. Se společností O.T.E.C. CR spolupracujeme již 7let a jsme nadmíru spokojeni. Více info o společnosti: www.otec.cz