Starlife Cordyceps Star 60 kapslí

Performance Range

Charakteristika: Vysoce účinné extrakty léčivých hub a bylin – síla čínské receptury starší než 1.500 let. CORDYCEPS STAR je originální produkt z císařské dynastie Ming, který obsahuje vysoce účinné extrakty léčivých hub a bylin. Parazitární houby a části použitých bylin jsou v tradiční čínské medicíně vysoce ceněné pro svoji účinnost.

Lesklokorka lesklá – Reishi – Ganoderma lucidum – podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, normální funkce oběhové soustavy včetně správné hladiny cholesterolu v krvi.
Báječný zázvor – Zingiber officinale – působí jako digestivum – podporuje trávení, potlačuje nadýmání a přispívá k normální funkci střev a žaludku. Je blahodárný pro činnost srdce a cévní systém. Dovede odolávat nevolnosti při cestování. Je pomocníkem organismu při zvyšování jeho obranyschopnosti.

Složení 4 kapslí:
· Housenice čínská (Cordyceps sinensis, extrakt z mycelia 8:1) 5760 mg
· Lesklokorka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum, extrakt z plodnice dřevokazné houby 4:1) 1600 mg - Přirozená obranyschopnost - imunitní systém, Normální funkce oběhové soustavy, Normální hladina cholesterolu v krvi
· Pseudostelárie různolistá (Pseudostellaria heterophylla, extrakt z kořene 4:1) 800 mg
· Gynostema (Gynostemma pentaphyllum, extrakt z natě 10:1) 400 mg
· Zázvor lékařský (Zingiber officinale, extrakt z kořene 4:1) 320 mg - Působí protizánětlivě, Metabolismus sacharidů
Přídatné látky: oxid křemičitý (protispékavá látka), stearan hořečnatý (protispékavá látka), rýžová moučka, želatinová kapsle

Doporučené dávkování: 2 kapsle 2× denně.

Upozornění: Nevhodné pro děti. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.

Varianty výrobku
EtiketaKódPopisDPHMOCVaše cena
STAR08- (60 tablet)15%1170 Kč169 Kč
Sleva -86% Datum minimální expirace je 29. května 2023