Mai rei shiitake Star dříve Vita Star 60 kapslí

Performance Range

Charakteristika: Směs hub Maitake, Shiitake a Reishi. Formule MAI-REI SHIITAKE STAR je směsí hub Maitake, Shiitake a Reishi, které se pro své účinky používají již stovky let.

Grifola frondosa (Maitake) obsahuje polysacharidy, alfa-gukany a beta-glukany. Také oba druhy použitých hub Reishi a Shiitake jsou známé svými účinky a jsou již od nepaměti používány v širokém spektru medicíny Číny a Japonska. Vědci chemicky analyzovali v těchto houbách mnohé výživné složky. Jak výzkumy pokračovaly, rostl jejich význam po celém světě. Houby Reishi jsou velmi bohaté na prospěšné fytonutrienty jako polysacharidy, triterpeny a fytosteroly. Houby Shiitake jsou objektem dlouhodobého zkoumání vzhledem k aktivním komponentům eritadeninům, polysacharidům a ligninům.
Reishi podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, normální funkce oběhové soustavy a správnou hladinu cholesterolu v krvi.

Houby Reishi jsou velmi bohaté na prospěšné fytonutrienty jako polysacharidy, triterpeny a fytosteroly. Houby Shiitake jsou objektem dlouhodobého zkoumání vzhledem k aktivním komponentům eritadeninům, polysacharidům a ligninům. Maitake obsahuje polysacharidy, alfa-gukany a beta-glukany.
Složení 2 kapslí:
· Maitake (Grifola frondosa, trsnatec lupenitý, mycelium houby) 360 mg
· Shiitake (Lentinus edodes, houževnatec jedlý, plodnice houby) 222 mg
· Reishi (Ganoderma lucidum, lesklokorka lesklá, plodnice dřevokazné houby) 176 mg
· lykopen 12 mg
· astaxantin 2 mg
Přídatné látky: mikrokrystalická celulosa (emulgátor), oxid křemičitý (protispékavá látka), stearan hořečnatý (protispékavá látka), hydrogenfosforečnan vápenatý (stabilizátor), želatinová kapsle.

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2× denně.

Upozornění: Nevhodné pro děti. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.

Varianty výrobku
EtiketaKódPopisDPHMOCVaše cena