Pure Protein GF-1 - vzorek

Core Muscle

Charakteristika: Pure Protein GF-1 - v sáčcích, které slouží jako vzorky pro nové zákazníky. GF-1 je protein složený ze směsi syrovátkového protein izolátu (Whey Protein Isolate) a koncentrátu, micelárního kaseinu (Micellar Casine), vápenatého kaseinátu (Calcium Caseinate), proteinů z vaječných bílků a sojového protein izolátu. Obsahuje patentovaný STS transportní systém (Sustained Transport Systém) pro postupné uvolňování. Obsahuje ZYMATECH patentovanou unikátní multienzymatickou technologii pro lepší stravitelnost, absorpci a efektivnější využití bílkovin a aminokyselin. Obohaceno L-glutaminem pro lepší přenos dusíku a rychlejší regeneraci. Obsahuje kompletní spektrum vitamínů a minerálů. Extrémně nízký obsah karbohydrátů (sacharidů).

Doporučené dávkování: 56g (celé balení) Přidejte do 300 až 350ml studené vody. Rozmixujte v šejkru po dobu přibliženě 30 vteřin. Před vypitím nechte zhruba 45vteřin odstát. Užívejte 2 až 3 krát denně. Dávkování může být i poloviční.

Upozornění: Nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku. Přípravek neslouží jako náhrada za denní pestrou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Neužvejte po uplynutí expirační doby vyznačené na obalu.

Varianty výrobku
EtiketaKódPopisDPHMOC
SUN42čokoláda (56g x 1ks)15%80 Kč
SUN43jahoda (56g x 1ks)15%80 Kč
SUN44vanilka (56g x 1ks)15%80 Kč
Není skladem