USN RECM 2015

Oblečení a doplňky USN

Replika závodního dresu týmu USN RECM, který v ženské kategorii vyhrál letošní etapový závod v JAR - Absa Cape Epic 2015! Jde o závodní provedení té nejvyšší kvality - střihu a materiálů. Dresy nabízíme jako komplet (dres+kraťasy) v pěti velikostech. Vršek dresu je vyroben z materiálu Presto - vhodný pro celoroční použití. Nechybí zadní kapsy se zipem, pogumování spodního lemu po celém obvodu, reflexní prvky a dlouhý přední zip. Kratasy jsou z kompresního materiálu zakončené širokým gumovým lemem typu TopTec a nejlepší vložkou - Elite. S výběrem vhodné velikosti Vám rádi poradíme nebo lze vyzkoušet u nás v showroomu.

PRESTO - je vyrobeno ze 100% polyesteru. Má hustěji spletená vlákna a je tím pádem nepatrně teplejší, v porovnání například s CoolPlus materiálem. Díky tomu je ale také velmi odolné proti zatrhávání a oděru. Je hladké a mírně lesklé a nechává tak vyniknout barvám. Díky tomu velice dobře vypadá. Ideální je pro dresy s krátkým rukávem a další lehčí oblečení. Protože se dá nosit od jara do podzimu, tak kromě zimy a letních pařáků je v podstatě univerzálním materiálem.

ELITE - vložka nejvyšší třídy je oproti MTB vložce jinak anatomicky tvarovaná a je větší. Je vyrobena ze tří vrstev pěny různé tvrdosti a je potažena antibakteriální vrstvou. Vložka je tvořena z materiálu, který přispívá k maximálnímu odvětrání. Ideální pro jízdu 7 i více hodin.

Varianty výrobku
EtiketaKódPopisDPHMOC
CJ15Lčerná (L)21%3000 Kč