LivSMART Ashwagandha Gummies

Weight Loss Support

LivSMART Ashwagandha GummiesLivSMART Ashwagandha GummiesLivSMART Ashwagandha Gummies

Charakteristika: LivSMART Ashwagandha Gummies vyrobený z nejkvalitnější Ashwagandhy a je formulován tak, aby dodal Vašemu tělu rovnováhu a soustředění, které si zaslouží. Ashwagandha je antioxidant, který ovlivňuje mnoho dalších procesů v těle jako např. duševní zdraví a spánek, reprodukční, dýchací a oběhový systém. Pozitivně ovlivňuje výdrž a vitalitu a zvládání stresu. Bez obsahu laktózy, lepku. 

Průměrné výživové hodnoty v jedné porci (2 gumové tobolky): Ashwagandha extrakt (10:1) 300mg, Vitamin B6 4.6mg

Složení:Plnidlo (Glukozový sirup, Sacharóza), Voda, Ashwagandha extrakt (10:1), Zahušťovadlo (Pektin), Koncentrát jablečného džusu, Regulátor kyselosti (Kyselina citronová, Citrát sodný), Vitamin B6 (Pyridoxin Hydrochlorid), Aroma, Lazurovací složka, Barvivo (Koncentrát džusu z černé mrkve).

Doporučené dávkování: 2 gumové tobolky denně. Upozornění: Výrobek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší 18 let. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Referenční hodnota příjmu pro dospělého člověka je 8400kJ/2000kcal.

Upozornění pro alergiky: Neobsahuje běžné alergeny.

Varianty výrobku
EtiketaKódPopisDPHMOC
LSA001ashwagandha gumídky (60ks)12%420 Kč
Není skladem