Ashwagandha

Weight Loss Support

Ashwagandha po 30 tabletách Ashwagandha po 60 tabletách

Charakteristika: USN Ashwagandha používá patentovaný extrakt z rostliny Ashwagandha pro zajištění vysoké koncentrace. Zvyšuje odolnost těla vůči stresu a pomáhá udržovat duševní rovnováhu po celý den a zároveň podporuje nástup spánku. Podporuje také učení a paměť. Vhodné pro vegany. Bez laktozy, lepku a cukru.

Průměrné výživové hodnoty v jedné porci (1 kapsle): KSM-66 Ashwagandha® 500mg, BioPerine® (Extrakt z černého pepře 50:1 z Piper nigrum) 5mg.

Složení: KSM-66 Ashwagandha® (Withania somnifera), Kapsle (Hydroxypropylmethyl celulosa, Barvivo (Oxid titaničitý)), BioPerine® (Extrakt z černého pepře 50:1 z Piper nigrum), Protispékavá složka (oxid křemičitý, stearát hořečnatý)

Doporučené dávkování: Konzumujte jednu kapsli během snídaně

Upozornění: Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku (1 kapsle). Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro kojící a těhotné ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Referenční hodnota příjmu pro dospělého člověka je 8400kJ/2000kcal

Upozornění pro alergiky: Neobsahuje běžné alergeny.

Varianty výrobku
EtiketaKódPopisDPHMOC
ASH001- (30 tablet)12%300 Kč
ASH002- (60 tablet)12%590 Kč