HMB 1000

Core Muscle

Charakteristika: Beta-hydroxy-beta-metylbutyrát (HMB) je metabolit esenciální aminokyseliny - leucinu. Výzkumy prokázaly, že pouhé 3 gramy HMB denně podstatně zpomalují proces zvaný proteolýza (rozklad svalových vláken způsobený intenzivní fyzickou aktivitou). HMB se v těle tvoří z přijímaných bílkovin a jeho malé množství je obsaženo přímo ve stravě samotné. Avšak jen malé množství (cca 5%) leucinu získaného ze stravy se v těle přemění v HMB. Pro dosažení optimální hladiny HMB  je zapotřebí denně dodat tělu 20-50g leucinu. Bez obsahu laktózy a lepku.

Účinné látky v 1 dávce (2 kapsle): kalcium beta-hydroxy-beta-metylbutyrát monohydrát (HMB) 1000mg.

Složení: kalcium beta-hydroxy-beta-metylbutyrát monohydrát (HMB) ostatní látky: jedlá želatina, protispékavé látky: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearát hořečnatý.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle 3krát za den s jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku (8 kapslí). Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Přípravek nemá žádné známé vedlejší účinky. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy nebo osoby trpící zdravotními obtížemi. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. 

Upozornění pro alergiky: Neobsahuje běžné alergeny

Balení: 120 gelových kapslí

Varianty výrobku
EtiketaKódPopisDPHMOC
HMB001bez příchutě (120 tablet)15%623 Kč