Pro Energy Chews

Performance Range

Pro Energy Chews Pro Energy Chews

Charakteristika: Tablety Pro Energy Chews jsou ideální pro obnovu a doplnění minerálů, energie a vitaminu C během vytrvalostního tréninku, kdy je požadována zvýšená spotřeba energie. Pro Energy Chews obsahuje zvýšený obsah sacharidů, draslíku, sodíku, hořčíku a vitaminu C. Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a svalů a podporuje udržení normálního krevního tlaku. Hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a udržuje normální fungování nervového systému a svalů. Vitamin C udržuje normální funkci imunitního systému, a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Bez umělých barviv, sladidel a konzervantů. Bez obsahu laktózy a lepku.

Průměrné výživové hodnoty ve 100g: Energetická hodnota 1694kJ/403kcal, Tuky 0g (z toho nasycené mastné kyseliny 0g), Sacharidy 93.88g (z toho cukry 0g), Vláknina 0g, Bílkoviny 0g, Sůl 2.55g.

Vitaminy a minerály ve 100g: Vitamin C 1020mg, Sodík 1020mg, Draslík 1020mg.

Složení: Sacharidy (PalatinoseTM (Isomaltulóza), Dextróza anhydrid, Dextróza monohydrát, Maltodextrin), Chlorid sodný, Chlorid draselný, Kyselina askorbová, Koloidní oxid křemičitý, Stearát hořečnatý, Anhydrid kyseliny citronové, Aroma.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu každých 15 min vytrvalostního tréninku (trvající déle jak 90 min) nebo během intenzivního krátkodobého tréninku. Vhodné kombinovat s USN energy drinky.

Upozornění: Neobsahuje barviva, průmyslově vyráběné sladidla ani konzervanty. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Dodržujte pitný režim minimálně 2l vody. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Referenční hodnota příjmu pro dospělého člověka je 8400kJ/2000kcal.

Upozornění pro alergiky: Neobsahuje běžné alergeny

Varianty výrobku
EtiketaKódPopisDPHMOC