Epic PRO

Performance Range

Epic Pro 2017Epic Pro 2017Epic Pro 2017Epic Pro 2017

Charakteristika: Epic Pro All-In-One byl vytvořen jako elitní post tréninkový regenerační nápoj, současně však působí i jako komplexní zdroj bílkovin, které přispívají k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí a elektrolytů pro použití během intenzivních fyzických aktivit jako jsou vícedenní sporty, maratony či soutěže Iron-Man. Je rovněž vhodný pro krátkodobé a intenzivní činnosti jako je sprint, rugby, vzpírání atd. Je navržen jako isotonický nápoj (je-li připraven podle návodu). Produkt obsahuje kyselinu pantothenovou, která přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti. Doporučená denní dávka nápoje poskytuje vysoký obsah vitamínu C, hořčíku a je zdrojem draslíku. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání a zvyšuje vstřebávání železa. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, činnosti svalů, syntéze bílkovin, psychické činnosti, k udržení normálního stavu kostí a zubů a podílí se na procesu dělení buněk. Draslík  přispívá k normální činnosti nervové soustavy, činnosti svalů a k udržení normálního krevního tlaku. PeptoPro ® je registrovaná ochranná známka společnosti DSM nebo DSM Brand.

Průměrné výživové hodnoty ve 100g: Energetická hodnota 1519kJ/362kcal, Tuky 0.3g (z toho nasycené mastné kyseliny 0.3g), Sacharidy 71g (z toho cukry 16g), Vláknina 0g, Bílkoviny 21g, Sůl 0.543g.

Minerály, vitaminy a další účinné látky ve 100g: Draslík 365mg, Vitamin C 100mg, Kyselina panthotenová 11mg, Hořčík 46mg, Fosfor 148mg, Peptopro® hydrolyzovaný kasein 7g, Syrovátkový proteinový isolát 3.2g, Glutamin/kyselina Glutamová 6026mg, BCAA 3240mg, Beta-Alanin 4347mg, L-karnitin tartrat 1053mg, L-Tyrosin 480mg.

Složení: Sacharidová složka (Amylopektinový ječmenový škrob, sušený kukuřičný sirup, PalatinoseTM isomaltulosa (zdroj glukosy a fruktosy), Maltodextrin, Voskový kukuřičný škrob, Fruktosa), PeptoPro® hydrolyzovaný kasein, L-glutamin, Beta-alanin, Syrovátkový bílkovinný isolát, L-karnitin tartrat, Fosforečnan draselný, Kyselina citronová, L-leucin, Stabilizátor, L-isoleucin, L-valin, MCT olej (Rostlinné triacylglyceroly se středním řetězcem (z kokosového olej)), Aroma, Chlorid sodný, Magnesium AAC, L-Tyrosin, Steviol glykosidy (nevýživové sladidlo), Askorbová kyselina, Calcium-D-pantothenat.

Doporučené dávkování: 3 odměrky (75g) rozpusťte v 500-750ml vody pro regenerační nápoj, pro iontový nápoj postačí 2 odměrky a dobře rozmíchejte. Při dlouhé (60-90 min) a náročné fyzické zátěži užívejte každých 15-20 minut několik doušků nápoje, pro dosažení optimálních účinků je doporučeno takto začít už 60 minut před samotným závodem/tréninkem. Pro optimální zotavení užívejte jednu dávku ihned po tréninku a druhou dávku dvě hodiny poté.

Upozornění: Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku (3 nápoje). Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro kojící a těhotné ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Referenční hodnota příjmu pro dospělého člověka je 8400kJ/2000kcal

Upozornění pro alergiky: Obsahuje ječmen (gluten) a kravské mléko, může obsahovat stopy arašídů, ořechů a korýšů.

Varianty výrobku
EtiketaKódPopisDPHMOC