Appetite Block 30's

Weight Loss Support

Charakteristika

Appetite Block se skládá z klinicky ověřených prostředků na potlačování chuti k jídlu. Za tímto účelem je v přípravku využita patentovaná složka PinnoThin™, která obsahuje aktivní přísady extrahované z oleje semínek borovice. Hlavní aktivní látka - linolenová kyselina - je mastná kyselina vyskytující se výhradně v tomto oleji. Aktivní složky vysílají mozku signály, že organismus je dostatečně nasycen.

Doporučené dávkování

Užijte 2 až 3 gelové kapsle 30 až 60 minut před jídlem, zejména pokud trpíte velkou chutí k jídlu nebo zlozvykem přejídání se. Vyvážený stravovací režim v kombinaci s pravidelnou fyzickou aktivitou umožní dosáhnout optimálních výsledků.

Upozornění

Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku (9 kapslí). Neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Diabetici by měli před použitím konzultovat vhodnost přípravku s lékařem. Obsažená barviva mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Minimální trvanlivost do (viz EXP) / číslo šarže: viz zadní část obalu.

Balení

30 gelových kapslí

Varianty výrobku
EtiketaKódPopisDPHMOC