100% Pure MCT Oil

Weight Loss Support

Charakteristika: 100% Pure MCT Oil slouží k doplnění zdravého tuku do Vašeho stravovacího plánu, obsahuje triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT), což jsou mastné kyseliny s 6 až 12 atomy uhlíku, tyto triglyceridy jsou obsaženy ve vysokém množství v kokosovém oleji a oleji z palmových jader. MCT jsou snadno vstřebatelné na rozdíl od mastných kyselin s dlouhými řetězci, které převládají v naší stravě. Unikátní vlastnosti štěpení MCT oleje vyžaduje menší enzymatickou reakci a nižší množství žlučových kyselin pro jejich vychytávání ve střevech. MCT jsou efektivně a rychle metabolizovány v játrech. MCT Oil byl navržen tak, aby podporoval energetické výdaje s omezeným potenciálem pro ukládání tuků prostřednictvím produkce ketolátek, termogeneze a produkce ATP. Užíváním tohoto přípravku získáte zdroj energie a to s nulovým obsahem sacharidů. Přípravek je vhodný přidávat do salátů nebo proteinových koktejlů. Bez obsahu laktózy a lepku.

Průměrné výživové hodnoty ve 100g: Energetická hodnota 3700kJ, Tuky 100g (z toho nasycené mastné kyseliny 100g), Sacharidy 0g (z toho cukry 0g), Vláknina 0g, Bílkoviny 0g, Sodík 0g.

Obsah nasycených mastných kyselin ve 100g: kyselina kapronová ≤2g,kyselina kaprylová 57,5g, kyselina kaprinová 37,5g, kyselina laurová a vyšší než C12 ≤2g.

Složení: Triglyceridy se středně dlouhým řetězcem z palmových jader a kokosového ořechu.

Doporučené dávkování: Užívejte 1-3 čajové lžičky třikrát denně s jídlem. V začátcích užívání může MCT vyvolat nauzeu a žaludeční obtíže. Tento efekt lze minimalizovat nebo eliminovat užíváním jedné čajové lžičky za den s postupným navyšováním denní dávky dle tolerance a požadavku.

Upozornění: Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou stravu. Není určeno pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Jestliže máte jakékoli zdravotní potíže, konzultujte užívání s Vaším lékařem. Pokud se dostaví nauzea nebo žaludeční obtíže snižte dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem Referenční hodnota příjmu pro dospělého člověka je 8400kJ/2000kcal.

Upozornění pro alergiky: Neobsahuje běžné alergeny.

Varianty výrobku
EtiketaKódPopisDPHMOC