Amino Stim

Core Muscle

Charakteristika: USN Amino Stim je směs složená z nejrůznějších složek pro získání energie před tréninkem, podporu výdrže během tréninku a rychlou regeneraci po tréninku. Obsahuje směs rozvětvených aminokyselin, jako jsou esenciální aminokyseliny L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin. Tyto tři aminokyseliny tvoří více jak 1/3 všech kosterních svalů v lidském těle a hrají důležitou roli při syntéze bílkovin a tedy nárůstu svalové hmoty a dalších buněčných a hormonálních funkcí. Dále obsahuje L-Glutamin, který je nejhojnější v lidském těle a je pravděpodobně nejdůležitejší aminokyselinou při růstu svalů. Amino stim byl vyvinut pro zvýšení výkonnosti během celého tréninku a urychlení regenerace. Amino Stim je proto vhodný pro vytrvalostní silový trénink.

Průměrné výživové hodnoty v jedné porci (10g):Energetická hodnota 20kJ/5kcal, Tuky 0g (z toho nasycené mastné kyseliny 0g), Sacharidy 0,6g (z toho cukry 0g), Vláknina 0g, Bílkoviny 0g, Sůl 0g.

Minerální látky a další složky v jedné porci (10g):Vápník 45mg, Zinek 5mg, Vitamin C 34mg, Kyselina pantothenová 2mg, Složka Amino Stim Proprietary (L-leucin**, L-isoleucin**, L-valin**, L-glutamin, Taurin, L-arginin, L-lysin HCl, L-fenylalanin, L-threonin, L-tyrosin, TeaCrine® (L-Theacrine), L-histidin hydrochlorid monohydrát, Extrakt ze zeleného čaje) 7050mg, Kofein anhydrid 108mg, L-Theanin 50mg.  ** - BCAA aminokyseliny.

Složení:L-glutamin, Taurin, BCAA aminokyseliny (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), L-tyrosin, L-arginin, L-lysin HCl, L-fenylalanin, L-threonin, Polydextrosa, Kyselina citronová, Dihydrát dikalcium fosfát, Dihydrogenfosforečnan draselný, Sladidla (Sukralosa, Acesulfam K), Extrakt ze zeleného čaje, Kofein anhydrid, Aroma, L-Theanin, Kyselina askorbová, TeaCrine® (L-Theacrine), Citrát zinečnatý, L-histidin hydrochlorid monohydrát, D-Panthotenát vápenatý, Barvivo (Červená řepa).

Doporučené dávkování:1 odměrku rozmíchejte v 350 - 400 ml studené vodya dobře protřepejte. Maximální doporučená denní dávka jsou dvě odměrky. Pro zvýšení energie vezměte 1-2 odměrky ráno, mezi jídly nebo 20-30 min před tréninkem. Pro hydrataci a zotavení vezměte 1-2 odměrky po tréninku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění:Obsahuje kofein, proto doporučujeme konzumovat produkt do 5 h odpoledne. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Trpíte-li zdravotními obtížemi, konzultujte nejprve užívání přípravku s lékařem. Dodržujte pitný režim, doporučuje se 8 - 10 sklenic vody denně. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší 18 let. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Referenční hodnota příjmu je pro dospělého člověka 8400kJ/2000kcal.

Upozornění pro alergiky:Neobsahuje běžné alergeny. Může obsahovat rezidua arašídů, ořechů a korýšů. 

 

Varianty výrobku
EtiketaKódPopisDPHMOC
UN162jahoda (300g)15%1090 Kč